Aktuality

Informace z webu obce Kanice

Obec Kanice pro Vás připravila inovovaný systém předávání informací o dění na webových stránkách obce Kanice. Samozřejmě můžete každý den projít webové stránky obce, ale nyní také máte možnost získávat nové informace, aniž byste museli webové stránky každý den navštěvovat.

 

zjednodušené pokyny pro nastavení:

  1. Pro odběr upozornění na nové články publikované na webových stránkách obce (aktuality, úřední deska, sport, ...) emailem se přihlaste k odběru přímo na webu v sekci Přihlášení zasílání novinek - registrace. Nezapomeňte následně potvrdit Vaši registraci kliknutím na odkaz, který Vám přijde na Vaši emailovou adresu, kterou jste vyplnili při registraci!!! Pokud již jste registrováni a potřebujete svoji registraci upravit, můžete se přihlásit do svého profilu v sekci Přihlášení zasílání novinek. S osobními údaji je nakládáno v souladu s dokumentem Informace o zpracování osobních údajů. Osobní informace zadané do systému nejsou veřejné a jsou využívány pouze pro technické zabezpečení předávání informací z webu obce Kanice. Odhlášení ze systému může provést každý uživatel samostatně, odhlášením jsou sočasně veškeré informace o osobních údajích ze systému smazány. Pokud máte problém s odhlášením či smazáním osobních údajů ze systému, můžete kontaktovat přímo Obec Kanice, jako správce údajů.
  2. Články z webu obce Kanice můžete také odebírat pomocí RSS kanálu (kliknutím na následující ikonu): RSS
  3. Kalendář akcí můžete odebírat prostřednictvím iCAL formátu přímo do Vašeho kalendáře (kliknutím na následující ikonu): iCAL

 

Budeme rádi, když Vám tento systém předávání informací usnadní a zlepší Vaši informovanost o dění v naší obciwink.

 

Ing. Radim Vašík
email: vasik@obeckanice.eu
GSM: +420 608745751