Obec Kanice

Aktuality

Letní lázeňský ples v Kanicích 20.7.2019

Chtěli jsme uspořádat ples, ale v Kanicích nebylo kde - proto ples v létě :) A taky chceme vynosit letní šaty!

A co na sebe? Sice to je ples, ale přece jen je to venku a na hřišti, proto sako není rozhodně nutností - nikoho kvůli oblečení fakt nevyhodíme! :) Ale pokud se ptáte, co si vzít, tak doporučujeme, asi něco slušnějšího, třeba jako na hody, ale hlavně, ať je Vám to pohodlné, nejste omezení v tanci a především, ať Vám není v brzkých ranních hodinách zima... (ale na baru se dá kdyžtak taky zahřát) :)
Co čekat? - V podstatě to je taková letní noc s plesovým programem...Bude taneční vystoupení od profíků, tombola o skvělé ceny. fotokoutek, ze kterého si každý může hned odnést fotku, a možná i nějaké to překvapení... Hudbu jsme zvolili tak, aby si každý přišel na své - hrají starší i současné hity, plesové fláky a pro klasiky je objednaná i série lidovek... (co se bude hrát se můžete podívat tady: https://www.matevokate.cz/repertoar)
Večeřet doma nemusíte! Na našem baru si klidně můžete koupit výborného řizoňa se salátem a menší hlad zažene lázeňský chlebíček! :)Proto se nezdržujte večeří a přijďte v čas ať nepřijdete o předtančení :)Více zde: https://hodykanice.webnode.cz/news/letni-lazensky-ples/

Chtěli jsme uspořádat ples, ale v Kanicích nebylo kde - proto ples v létě :) A taky chceme vynosit letní šaty!

  1. A co na sebe? Sice to je ples, ale přece jen je to venku a na hřišti, proto sako není rozhodně nutností - nikoho kvůli oblečení fakt nevyhodíme! :) Ale pokud se ptáte, co si vzít, tak doporučujeme, asi něco slušnějšího, třeba jako na hody, ale hlavně, ať je Vám to pohodlné, nejste omezení v tanci a především, ať Vám není v brzkých ranních hodinách zima... (ale na baru se dá kdyžtak taky zahřát) :) 
  2. Co čekat? - V podstatě to je taková letní noc s plesovým programem...Bude taneční vystoupení od profíků, tombola o skvělé ceny. fotokoutek, ze kterého si každý může hned odnést fotku, a možná i nějaké to překvapení... Hudbu jsme zvolili tak, aby si každý přišel na své - hrají starší i současné hity, plesové fláky a pro klasiky je objednaná i série lidovek... (co se bude hrát se můžete podívat tady: https://www.matevokate.cz/repertoar)
  3. Večeřet doma nemusíte! Na našem baru si klidně můžete koupit výborného řizoňa se salátem a menší hlad zažene lázeňský chlebíček! :)Proto se nezdržujte večeří a přijďte v čas ať nepřijdete o předtančení :)


Více zde: https://hodykanice.webnode.cz/news/letni-lazensky-ples/
Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
letni-lazensky-ples-kanice-20.7.2019.pdf 895 Kb