Kniha návštěv

Kniha návštěv

Aktivně se snažíme zamezit zasílání SPAMu, který je zasílán do našich stránek. Proto prosíme, odpovězte jednou číslicí na následující otázku:

Kolik má zdravý člověk rukou?

21.03.2018 Jevgenij Dragunov jevgenij.dragunov@seznam.cz

Dobrý den. Chci se zeptat jaké jsou v okolí Vaší obce možnosti turistiky a kulturního vyžití, krajina je nádherná. Děkuji

21.08.2016 Jan Dobrý mail@com.eu http://musiczone.pl/zglos-koncert-wybor/

Dobrý den, líbí se mi vaše stránky. Máte moc hezkou vesnici.

23.08.2015 Miloš Kučera kuceramilos@seznam.cz

Pane starosto, chci se zeptat, z jakého důvodu byl uzavřen vstup do areálu posezení vedle obchodu. Proslýchá se, že si stěžoval pan X z bývalé hájenky na rušení nočního klidu. Tato jeho stížnost se absolutně nezakládá na pravdě. Vím o čem mluvím, neboť bydlím naproti a musel bych o tom vědět.Jediné rušení nočního klidu vzniká od psů pana Kožnárka. U Vás mne zaráží, že si jedna náplava stěžuje a obecní úřad si z něj sedne na zadek.

09.08.2014 Jindřich IV Král Moří Císař Větrů napis@mi.domu

Olga, Olinka: Dělátete si prdel?

31.05.2013 María Laura laurasiaac@gmail.com

Ahoj! Jsem argentinká, muj dědeček byla ze Kanice! Doufám, že se s ní setkat vesnici jeden den! Ahoj Laura

08.11.2012 Tom tommy123az@gmail.com

Milá paní, To ze se párkrát do roka pořádá nějaká společenská akce budete muset vydržet:) Bohužel sem se nemohl zučastnit, také sem musel vstávat :) Pokud chcete absolutní klid celý rok, doporučuji bydlet uprostřed lesa. Hody a vše spojené je dlouhodobá tradice a samozřejmě takovéto akce nelze provozovat potichu. Najivně si myslíte, že po 22h musí být absolutní klid. Není tomu tak, nastudujte si zákony a vyhlášky. Doufám, že takovýchto protivných lidí je v naší krásné obci co nejméně a brzy se dočkáme další kulturní akce :)

09.09.2012 Olinka medabeda11@seznam.cz

Dobrý den, jsme velice nahněvaní co se týče akce KÁCENÍ MÁJE.Jsme dalšími občany kteří si stěžují na rušení nočního klidu.Padla 22:00 hodina a vůbec nikoho nezajímalo,že by taky někdo mohl vstávat ve 4:00 hod do zaměstnání.Děkujeme za ohleduplnost k ostatním občanům této obce.Jelo se vesele dál řev,bordel,hluk a další.To stejné probíhalo při HODECH ještě o 5ti hodinách ráno tu halekaly ožralci.Doufám,že tato akce byla poslední. Krásný den .

23.05.2012 Olga Vránová st. ol.vranova@seznam.cz

Pane starosto, tímto se připojuji k občanům, kteří si stěžují na pořádání letních nocí a podobných aktivit. Bydlím sice na horním konci Kanic, ale hudební produkce je natolik hlučná, že dochází k rušení nočního klidu i zde. Olga Vránová st.

17.01.2010 olan olan@volny.cz http://www.olanovo.webnode.cz

vaše obec je opravdu hezká,mnohdy jí projíždím a tyto stránky se vám též vydařili olan