Vodovody a kanalizace Bílovicko

Smlouva na přípojku vodovodu

Postup sjednání Smlouvy na příspěvek na pokrytí nákladů na vodovodní přípojku k rodinnému domu (RD) :

Smlouvu lze ze strany zájemce v případě souhlasu vyplnit a zaslat e:mailem na OÚ Kanice (sídlo dobrovolného svazku obcí Vodovody a kanalizace Bílovicko) obec.kanice@volny.cz a následně uhradit uvedený příspěvek na účet svazku nebo hotově na pokladně obce Kanice. V případě osobní účasti zájemce o Smlouvu na OÚ Kanice bude věc vyřízena na místě. Jen je třeba termín návštěvy sjednat e:mailem nebo telefonicky (545 227 234).

Vyplněnou a podepsanou Smlouvu lze také zaslat poštou na OÚ Kanice, Kanice 76, PSČ 664 01 a po úhradě ve Smlouvě uvedené zálohy Vám bude Smlouva a doklad o zaplacení zaslán na adresu, kterou uvedete jako doručovací.

Po předložení oboustranně podepsané Smlouvy a dokladu o zaplacení příspěvku Vám VODÁRENSKÁ AKCIOVÁ SPOLEČNOST, a.s., provoz Pozořice (tel.544 226 084 - domluvte si termín realizace) přípojku zrealizuje.

Této společnosti bude zájemce hradit zbývající náklady na přípojku vody (potrubí, stojánek pod vodoměr a montážní práce vč.spoj.materiálu) ve výši cca 5 000,- Kč vč.DPH.

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
smlouva-na-pripojky-vody-od-1-1-2017-vzor.doc 22.5 Kb